fbpx

Chceli by ste svoje podnikanie posunúť o krok vpred v digitálnom svete?

Grow-with-Google-online-small-700x325

Spoločnosť Google sa v mnohých smeroch snaží o vzdelávanie ľudí nielen v zahraničí, ale aj u nás na Slovensku. Okrem projektu #IamRemarkable, o ktorom sme písali nedávno, je tu aj projekt Grow with Google. Ten je určený predovšetkým pre tých, ktorí chcú získať nové zručnosti v marketingu a digitálnej sfére, hľadaní zamestnania, alebo chcú dokonca nakopnúť svoje vlastné podnikanie. Pomocou rôznych platforiem sa ľudia môžu zaúčať v rozmanitých témach a získať uznávaný digitálny certifikát, ktorý im môže pomôcť v ich ďalšom pôsobení na pracovnom trhu, či už ako zamestnanec alebo ako majiteľ vlastnej firmy či živnostník.

Vzdelávať sa môžete v oblastiach digitálneho marketingu, vyvojárstva, učenia, a mnoho iných. So vzdelávaním im pomáhajú lokálni Google Certified Trainers a Grow with Google Student Ambassadors, ktorí spoločne pomáhajú tento zaujímavý program rozvíjať. Pomohol už vyše 55 000 Slovákom cítiť sa istejšími v digitálnych zručnostiach, 5000+ ľuďom nájsť si prácu, alebo sa posunúť vo vlastnom podnikaní, a 27 000+ ľudí cítiť sa sebavedomejšími na trhu práce. Absolvovať kurz je človek schopný 7 dní v týždni, 24 hodín denne na stránke Digitálnej Garáže.

Vďaka programu môžete získať nielen konkurenčnú výhodu pri hľadaní práce, ale  môžete svoj kreatívny nápad premeniť na prosperujúcu firmu pomocou akceleračných programov, mentoringu, alebo sa môžete spojiť s ďalšími inšpiratívnymi ľuďmi z oblasti začínajúcich podnikateľov. Vaša firma sa vďaka nemu môže naučiť, ako rásť a zvýšiť svoje výnosy prostredníctvom bezplatných programov ako je Digitálna garáž, ktoré môžete dokončiť ľubovoľne, záleží iba na vašom tempe a časových možnostiach vzdelávať sa.
Na konferencii SmallBiz.sk bude prednášať aj Júlia Micháleková, ktorá je jednou z tréneriek tohoto programu. V praxi sa pohybuje od roku 2009. Začínala s manažovaním SEO projektov, neskôr viedla online agentúru VISIBILITY. Teraz sa naplno venuje DASE s.r.o., v ktorej pôsobí ako CEO. Za svoje poslanie považuje odovzdávanie jej know-how, vzdelávanie a starostlivosť o šťastie a rozvoj zamestnancov.

Ak máte záujem o certifikačný program aj vy, sledujte slovenskú facebookovú stránku Grow with Google a všetky novinky sa tam včas dozviete. Na jeseň plánujú druhý ročník, do ktorého sa istotne oplatí zapojiť.

Daniela Dušek

Daniela Dušek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok