fbpx

Poznáte #IamRemarkable, jednu z mnohých iniciatív spoločnosti Google?

I am remarkable logo

Táto iniciatíva umožňuje predovšetkým ženám a nedostatočne zastúpeným skupinám osláviť svoje úspechy nielen na pracovisku, ale aj mimo neho. Jej cieľom je zlepšiť motiváciu a zručnosti jednotlivých ľudí, búrať predsudky a stereotypy, ktoré im bránia v tom, aby verili v seba a svoje schopnosti.

Hlavnou aktivitou I am Remarkable je 90 minútový workshop, ktorý organizujú tréneri vyškolení spoločnosťou Google a ukazujú účastníkom dôležitosť vlastnej propagácie, poskytujú im nástroje na zlepšovanie tejto zručnosti. Workshopu sa môžete zúčastniť ako jednotlivec, alebo ho môžete zorganizovať vo svojej spoločnosti, práci či škole.

Na Slovensku máme momentálne 12 trénerov pre rok 2019, ktorí môžu tieto workshopy viesť. Patria medzi nich vzdelaní ľudia z odboru, ktorí majú na starosti jednotlivé regióny. Kamil Aujesky, CEO spoločnosti samsiDigital sa venuje záujemcom v regiónoch Bratislava a Trnava, Lenka Hlinková zo spoločnosti Wirecard sa stará o Košický a Prešovský región a freelancer Ivan Valach sa zameriava na región Nitry a Trnavy. Okrem nich sú v tomto programe ďalší odborníci, ktorí sa snažia budovať lepšie sebavedomie a sebarozvoj jednotlivcov.

Ak by ste sa do tejto iniciatívy chceli zapojiť ako tréner a pomáhať tak ďalším ľuďom, ukázať im dôležitosť sebapropagácie a šíriť povedomie v tejto oblasti, vypĺňte prihlášku.

Aj napriek tomu, že #IamRemarkable tréneri pre rok 2019 sú už určení, môžete skúsiť šťastie a prihlásiť sa na budúci rok. Okrem iného vďaka tomu spoznáte nielen ľudí zo slovenského Googlu, ale aj ďalších šikovných trénerov, firmy, študentov či neziskové organizácie, ktoré sa do tohto projektu zapoja. Aj vďaka tomu získate možnosť zúčastňovať sa mnohých akcií, ktoré Google na Slovensku a v Čechách organizuje.

V dnešnom svete je schopnosť komunikovať svoje úspechy kľúčom k profesionálnemu úspechu. Nedostatočne zastúpené skupiny považujú sebapropagáciu za náročnejšiu. #IamRemarkable si kladie za cieľ riešiť to!

Daniela Dušek

Daniela Dušek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok